Pracownik ds. ochrony środowiska

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie, weryfikacja i aktualizacja decyzji/pozwoleń/zgłoszeń w zakresie ochrony środowiska.
  • Realizacja i koordynacja obowiązków sprawozdawczych Spółki z zakresu ochrony środowiska: KOBIZE, BDO, Urząd Marszałkowski, Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.
  • Współpraca z Oczyszczalniami ścieków.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowanie z zakresu ochrony środowiska.
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.
  • Znajomość regulacji prawnych z zakresu ochrony środowiska.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość systemu BDO.
  • Mile widziana znajomość przepisów Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz raportowania zgodnie z tą ustawą.
  • Mile widziana znajomość funkcjonowania Oczyszczalni ścieków.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w doświadczonym i wspierającym się zespole.
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy.
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie.