Pracownik działu logistyki

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i bieżąca obsługa zleceń transportowych;
  • Sporządzanie dokumentacji transportowej zgodnej z specyfikacją handlowca;
  • Pozyskiwanie nowych przewoźników na odbiory towarów (krajowe, międzynarodowe);
  • Negocjowanie jak najkorzystniejszych warunków transportu oraz przeładunków;
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w logistyce;
  • Dobra znajomość rynku transportowego(organizacja załadunków, znajomość dokumentów spedycyjnych, obsługa kierowców);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Obsługa platform spedycyjnych;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Atrakcyjny terminowy system wynagrodzenia;
  • Podstawa oraz inne dodatki i premie;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Prace w dynamicznym zespole;
  • Możliwość rozwoju;
  • Niezbędne narzędzia do pracy.