Pracownik magazynowy – 3500 zł brutto + premie miesięczne – Kopytów k. Błonia

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (po okresie próbnym – umowa o pracę),
  • pracę w systemie 3 zmian: 6:30-13:30, 14:30-21:30, 22:30-5:30,
  • pracę w systemie 7h w czasie pandemii (płatne 8h),
  • wynagrodzenie zasadnicze 3500 zł brutto,
  • premię frekwencyjno-uznaniową do 15%,
  • stałą premię 200 zł brutto (za pracę w weekend)
  • dodatkowe bonusy pieniężne np. za polecenie pracownika oraz za pracę w sezonie,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę,

ZADANIA:

  • kompletowanie zamówień za pomocą skanera magazynowego dla prywatnych klientów,
  • pakowanie towaru do wysyłki w prawidłowy sposób,
  • sortowanie paczek,
  • kontrola jakości towaru,

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • samodzielny dojazd do miejsca pracy,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Zachęcamy do przesyłania CV :)