Pracownik magazynowy Allegro – Zorganizowany dowóz do pracy – Błonie

OFERUJEMY:

  • zorganizowany dowóz do pracy z Radomia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (od drugiego miesiąca – umowa o pracę),
  • pracę w systemie 3 zmian: 6.30-13.30, 14.30-21.30, 22.30-5.30,
  • pracę w systemie 7h w czasie pandemii (płatne 8h),
  • wynagrodzenie zasadnicze 3500 zł brutto,
  • premię frekwencyjno-uznaniową do 15% (ok. 500 zł),
  • stałą premię 200 zł brutto (za pracę w weekend),
  • bon o wartości 350 zł brutto do wykorzystania w sklepie Allegro,
  • dodatkowe bonusy pieniężne np. za polecenie pracownika(200 zł netto) oraz za pracę w sezonie.

ZADANIA:

  • zbieranie towaru do wysyłki,
  • rozkładanie oraz pakowanie towaru,
  • kompletowanie zamówień z użyciem skanera magazynowego.

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem magazynowym,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj!
Masz jakieś pytania? Zadzwoń lub wyślij SMS o treści ,,PRACA ALLEGRO” pod numer 600-521-429.