Pracownik magazynowy – STAŁE ZATRUDNIENIE – Teresin k. Sochaczewa

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • realną perspektywę zatrudnienia przez Firmę;
  • stawkę godzinową 20 zł/h brutto;
  • bogaty system premiowy na który składa się premia produkcyjna oraz premia uznaniowa o kwocie do 400-500 zł brutto;
  • pracę w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00; 22:00-6:00;
  • pracę według ustalonego grafiku;

Twoje obowiązki:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • przygotowywanie maszyn i materiałów;
  • dbałość o poprawny przebieg produkcji;
  • zaopatrywanie w surowce, półwyroby, wyroby i materiały pomocnicze pod konkretną maszynę;
  • dbałość o porządek w miejscu pracy;

Wymagania:

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych;
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • uczciwość oraz dokładność.

Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj na nasze ogłoszenie!