Pracownik magazynowy z UDT – PROSTA PRACA – Pruszków Al. Jerozolimskie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w systemie dwóch zmian (6-14/14-22) od poniedziałku do piątku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4200 do 4800 zł brutto (w zależności od doświadczenia);
  • możliwość uzyskania indywidualnej premii uznaniowej;
  • dogodną lokalizację miejsca pracy;
  • rodzinną atmosferę;
  • darmowe obiady!
  • i wiele innych benefitów: wczasy pod gruszą, dofinansowania do żłobków i przedszkoli, prywatna opieka medyczna, karta Multisport!

Twoje obowiązki:

  • Przyjmowanie dostaw towaru;
  • Rozkładanie towarów w magazynie na półkach;
  • Oznaczanie kartonów i wprowadzanie produktów na stan magazynowy;
  • Przygotowywanie produktów dla pracowników zmianowych;
  • Obsługa wózka widłowego;
  • Rozładunek i załadunek dostaw;

Wymagamy:

  • Uprawnień do obsługi wózka widłowego UDT! (warunek konieczny!).

Zainteresowała Cię nasza oferta? To właśnie na Ciebie czekamy! :)