Pracownik magazynu – 5300zł brutto/mies. + premia – Duchnice k. Ożarowa Maz.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie miesięczne 4800zł brutto.
  • Premię uznaniową miesięczną zależną od jakości wykonywanej pracy w wysokości 500zł brutto.
  • Premię frekwencyjną kwartalną w wysokości 500zł brutto.
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę już po 1 miesiącu.
  • Pracę w systemie zmianowym w godzinach: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kartę Multi – Sport, premie w okresach świątecznych),
  • Możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe (UDT) w trakcie pracy.

Zadania:

  • Rozładunek ręczny towaru.
  • Relokacja produktów w magazynie.
  • Obsługa skanera magazynowego.
  • Zlecone czynności magazynowe.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Rzetelne i skrupulatne wykonywanie powierzonych obowiązków.
  • Chęć podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.