Pracownik magazynu -Duchnice k. Ożarowa Maz.- bezpośrednie zatrudnienie

Oferujemy:

-zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę;

-umowę o pracę;

-wynagrodzenie podstawowe 4400zł brutto/mies. + premia do 500zł brutto/mies. + premia frekwencyjna kwartalna do 500zł brutto.;

pracę w systemie 2 lub 3 zmian ( 6-14 i 14-22 lub 6-14,14-22,22-06);

-atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, premie w okresach świątecznych);

-możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe w trakcie pracy;

-wdrożenie oraz szkolenie w pierwszych tygodniach pracy;

Zadania:

-rozładunek towaru;

-relokacja towaru;

-obsługa skanera magazynowego;

-zlecone czynności magazynowe;

Wymagania:

-dyspozycyjność do zatrudnienia od zaraz;

-chęć podjęcia długofalowej współpracy;

-rzetelne i skrupulatne wykonywanie powierzonych obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.