Pracownik produkcji – 8-16 – bezpośrednie zatrudnienie – Piotrkówek Mały k. Ożarowa Maz.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę.
  • Umowę o pracę.
  • Pracę w godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku.
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 4800 zł brutto.
  • Premie uznaniowe przyznawane za wykonywanie dodatkowych zadań.
  • Premie świąteczne w wysokości połowy wynagrodzenia miesięcznego brutto.
  • Pracę w nowo otwartej hali produkcyjnej.
  • Możliwość dojazdu do miejsca pracy komunikacją miejską.
  • Benefity pozapłacowe: karta Multisport, pakiet medyczny, kurs językowy.
  • Długofalową współpracę.

Zadania:

  • Czynności produkcyjne polegające na obróbce systemów rurowych.
  • Docinanie oraz zgrzewanie elementów składowanych instalacji (stalowych oraz plastikowych rur).
  • Wypełnianie pianą izolacyjną podzespołów instalacji.
  • Czynności pomocnicze na produkcji.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji na podobnym stanowisku.
  • Precyzja w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w wyznaczonych godzinach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.