Pracownik produkcji – bezpłatny dowóz do pracy – bezpośrednie zatrudnienie – Pass, k. Błonia

Oferujemy:
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę,
  • Bezpłatny dowóz do pracy z: Sochaczewa, Nowego Dworu Maz., Płońska, Płocka, Wyszogrodu.
  • Pracę w systemie zmianowym w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00 oraz 22:00-6:00.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Wynagrodzenie miesięczne od 4000 do 5000 zł brutto (zależnie od posiadanego doświadczenia zawodowego).
  • Dodatek nocny 5 zł brutto, doliczany do każdej godziny przepracowanej w czasie nocnym.
  • Premię wynikową do 23% od podstawy (uzależnioną od produktywności i jakości produkcji danego zespołu).
  • Premię frekwencyjną miesięczną od 500 do 750 zł.
  • Opiekę medyczną Medicover za 1 zł (możesz dopisać członka rodziny bez dodatkowych kosztów!).
  • Możliwość awansu zawodowego wraz ze zdobytym doświadczeniem.
  • Dofinansowanie na wakacje i święta.

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z instrukcjami Przełożonego.
  • Bieżąca kontrola przebiegu procesu produkcyjnego,
  • Dbanie o porządek na stanowisku prac.
  • Zlecone czynności produkcyjne.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenia w pracy na stanowisku Operatora linii produkcyjnej.
  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Chcesz łączyć pracę z nauką lub zdobyć pierwsze doświadczenie? APLIKUJ!