Pracownik produkcji – BEZPŁATNY DOWÓZ Z SOCHACZEWA – Pass, k. Błonia

Oferujemy:
  • BEZPOŚREDNIE ZATRUDNIENIE przez Firmę,
  • Zorganizowany dowóz z SOCHACZEWA,
  • Pracę w systemie 3 zmian: 6:00-14:00, 14:00-22:00 oraz 22:00-6:00,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Stawkę godzinową 19 zł brutto,
  • Premię uznaniową do 20%,
  • Premię frekwencyjną do 750 zł brutto,
  • Benefit system (w tym Multisport, opiekę medyczną MEDICOVER, ubezpieczenia Grupowe, wczasy pod gruszą oraz dofinasowanie do Świąt),
  • Zdobycie doświadczenia (NAUCZYMY CIĘ WSZYSTKIEGO OD A DO Z!),

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z instrukcjami Przełożonego,
  • Bieżąca kontrola przebiegu procesu produkcyjnego,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy,

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenia w pracy na stanowisku operator linii produkcyjnej,
  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Chcesz łączyć pracę z nauką lub zdobyć pierwsze doświadczenie? APLIKUJ!