Pracownik produkcji – praca stała!

Jakie będą Twoje obowiązki?

– Obsługa maszyn (przewijających papier ścierny, sklejających, tnących) i urządzeń produkcyjnych;

– Dbanie o kwestię wizualną produktu;

– Współpraca z innymi działami – m.in. działem utrzymania ruchu i logistyki;

– Odpowiedzialność za utrzymanie czystości na stanowisku pracy;

Czego wymagamy?

– Doświadczenia na stanowisku produkcyjnym;

– Umiejętności manualnych;

– Posiadania podstawowych zdolności w obsłudze komputera;

– Zdolności pracy w grupie oraz wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych;

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę (pierwsza na okres 3 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony);

– Wynagrodzenie w wysokości 4150 zł brutto;

– Dodatek transportowy o maksymalnej wartości 525 zł brutto;

– Pracę od poniedziałku do piątku (sporadycznie soboty, po wcześniejszym uzgodnieniu), w oparciu o dwuzmianowy system;

– Kartę opieki medycznej;

– Premie świąteczne;

– „Wczasy pod gruszą”;