Pracownik produkcji w NOWYM OBIEKCIE w Błoniu – Zatrudnienie przez Firmę!

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez okresu próbnego
  • Wynagrodzenie zasadnicze uzupełnione o dodatek zmianowy oraz dodatek nocny
  • Dni wolne w święta
  • Pracę w systemie 3 zmian i 4 brygad
  • Premie świąteczne
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Trzy płatne przerwy (2x 15 min, 1x 30 min)
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach
  • Promocyjne ceny na nasze produkty w sklepiku w fabryce k. Sochaczewa
  • Bezpłatną odzież pracowniczą
  • Możliwość rozwoju i awansu zgodnie ze swoimi umiejętnościami i aspiracjami

Twój zakres obowiązków:

  • Praca w fabryce produkującej karmę dla zwierząt
  • Wykonywanie prac zleconych przez operatorów
  • Współpraca z operatorem maszyn pakujących
  • Utrzymywanie porządku w rejonie pracy
  • Kontrola jakości na etapie produkcji oraz zgłaszanie wszelkich niezgodności z założonymi normami

Wymagamy:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmian i 4-brygad
  • Staranność i rzetelność
  • Rozumienie specyfiki pracy na produkcji
  • Chęć zdobycia doświadczenia zawodowego i pozostania z Firmą na dłużej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub wyślij SMS o treści ,,PRACA MARS” pod numer 576-313-397!