Pracownik produkcji z uprawnieniami na wózki widłowe- Płochocin (blisko stacji PKP) – Stałe zatrudnienie

Zadania:

– czynności produkcyjne polegające na obsłudze maszyn (maszyny tnące),

– montowanie cylindrów,

-obsługa wózka widłowego,

Wymagania:

– uprawnienia na wózki widłowe,

– silna motywacja do pracy,

– gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie zmianowym,

– mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,

Oferujemy:

STAŁE zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (ZUS, dodatek nocny, płatne nadgodziny 50%, 100%),

– pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmian (6-14; 14-22; 22-6),

– stawkę miesięczną 4600 zł/brutto + premie kwartalne + premie w okresie świątecznym,

-wyposażenie w odzież magazynową,

-dogodna lokalizacja miejsca pracy (blisko stacji PKP),

-możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.