Pracownik produkcji – ZATRUDNIENIE PRZEZ FIRMĘ – Nowy Dwór Mazowiecki

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę;
  • pracę w systemie 2 dni pracy, 2 dni wolnego;
  • wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4400 zł brutto;
  • premię miesięczną uznaniowo-wynikową do 800 zł brutto;
  • bezpłatny dowóz z Rębowa, Świerczy, Płocka, Nasielska, Smoszewa, Rzewina, Ciechanowa, Makowa Maz;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazną atmosferę oraz wysokie standardy pracy;
  • dodatkowe benefity: opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe, kartę MultiSport;
  • świeże owoce w pracy,
  • duży parking dla pracowników;

OBOWIĄZKI:

  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład nowoczesnych linii produkcyjnych do produkcji pieczywa;
  • przestrzeganie zatwierdzonych receptur; technologicznych, odpowiedzialność za jakość wyrobów, zapewnienie właściwego poziomu wydajności i spełnienie założeń w zakresie produktywności linii produkcyjnych;
  • rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień;
  • dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej

WYMAGAMY:

  • biegłej obsługi komputera;
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 dni pracy, 2 dni przerwy;
  • mile widziane jest doświadczenie w pracy o charakterze pracownika produkcji;
  • mile widziane jest doświadczenie w pracy w branży spożywczej;
  • mile widziane posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, koniecznie prześlij CV w odpowiedzi na powyższą ofertę!