Pracownik produkcyjno-magazynowy – PRACA STAŁA!

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Obsługa przecinarek do cięcia stali;
  • Przygotowywanie materiału do cięcia, zgodnie z zamówieniem;
  • Dbanie o prawidłowy obrót towarami, które znajdują się na magazynie;
  • Przyjmowanie dostaw i przygotowywanie towaru do wysyłki;
  • Obsługa systemów do monitorowania produkcji, programów oraz skanerów;
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonego mienia;

Nasze wymagania:

  • Sumienność i dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Tworzenie dobrego wizerunku firmy, poprzez wykonywania pracy na wysokim poziomie;
  • Mile widziana obsługa wózków jezdniowych – w przypadku braku zapewniamy szkolenie;

Co zyskasz pracując z nami?

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę;
  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie zasadnicze w kwocie 4200 zł brutto;
  • Miesięczną premię frekwencyjną w kwocie 200 zł brutto;
  • Pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22 i 22-6 – ostatnia zmiana kończy się w sobotę o godz. 6 rano);
  • Nagrody uznaniowe;
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego;
  • Po dłuższym okresie zatrudnienia oferujemy również prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multisport;
  • Podwyżkę o 10% po okresie próbnym;