Pracownik sklepu bezobsługowego

Tworzymy coś NOWEGO, WIELKIEGO I INNOWACYJNEGO!

Chcesz być częścią nowych sklepów bezobsługowych ŻABKA? Aplikuj!

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pierwsza umowa na czas określony 12 m-y
  • Pracę 8 h dziennie – elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • Możliwość rozwoju oraz budowanie ścieżki kariery
  • Indywidualne podejście do pracownika :)
  • Testowanie nowych technologii
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie nauki języków obcych
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie

Twoje zadania:

  • Obsługa sali sprzedaży: zamawianie, przyjęcie i ekspozycja towaru
  • Utrzymywanie standardów, kontrola jakości funkcjonowania sklepu, prace serwisowe i porządkowe w sklepie
  • Udział w wdrażaniu nowych technologii
  • Elastyczne reagowanie na sytuacje awaryjne w sklepie
  • Bieżące raportowanie wykonanych zadań

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z asortymentem sklepowym – preferowana branża spożywcza
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie, w sklepie spożywczym
  • Gotowość świadczenia pracy w niestandardowych godzinach
  • Dyspozycyjność
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Uczciwość, skrupulatność, zaangażowanie
  • Umiejętność obsługi komputera

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub wyślij SMS o treści ,,PRACA ŻABKA” pod numer 576-313-397!