Pracownik sklepu internetowego – Pruszków

OFERUJEMY:

  • Możliwość pracy pod szyldem znanej marki,
  • Pracę w młodym, uśmiechniętym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • 22 zł brutto/h,
  • Miesięczną premię frekwencyjną 2 zł brutto,
  • Pracę w godzinach: 6-14 oraz 13-21,
  • Wolne weekendy,
  • Dofinansowanie do obiadów,
  • Dodatkowe przerwy wliczone do czasu pracy,
  • Zniżki i vouchery na produkty marki,
  • Realną możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę,

ZADANIA:

  • Relokacja produktów w magazynie,
  • Kompletowanie dostawy,
  • Zamawianie produktu u dostawcy,
  • Udział w procesie sprzedaży,
  • Generowanie etykiet,
  • Obsługa zwrotów,
  • Kontakt z salonami stacjonarnymi,
  • Obsługa klientów – mailowo / telefonicznie,
  • Wykonywanie poleceń przełożonego / prowadzącego zmianę,

OCZEKUJEMY:

  • Umiejętności obsługi komputera,
  • Gotowość do pracy pod presją czasu,
  • Sumienność, odpowiedzialność, punktualność,
  • Mile widziane osoby ze statusem studenta,
  • Dyspozycyjności do podjęcia prac 'od zaraz'.
Jesteś zainteresowany? Nie czekaj ani chwili! Wyślij swoje CV!