Samodzielna księgowa – stałe zatrudnienie!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, która jest zawierana bezpośrednio z firmą zatrudniającą;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze;
  • Pracę w godzinach 9:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku;
  • Premie uznaniowe i możliwość otrzymania tzw. „trzynastki”;
  • Pracę głównie w trybie stacjonarnym, w siedzibie firmy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzenia wiedzy z zakresu rachunkowości oraz księgowości oraz awansu;

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie czynności z zakresu pełnej księgowości.
  • Bieżące i terminowe prowadzenie ksiąg spółki z branży turystycznej;
  • Kontrola kont rozrachunkowych i rejestrów;
  • Reprezentowanie spółki przed instytucjami zewnętrznymi (organy podatkowe);
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy i menagerami sprzedaży;
  • Czynności administracyjne;

Wymagamy:

  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia zawodowego z zakresu pełnej księgowości w pracy na samodzielnym stanowisku;
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego: księgowość, rachunkowość, audyt, finanse.
  • Znajomości zasad rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego na poziomie bardzo dobrym;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Umiejętności pracy na programie Symfonia;
  • Zdolności analitycznych, dokładności, skrupulatności;