Ślusarz – Pracownik przygotowania produkcji

Oferujemy:

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– Wynagrodzenie na poziomie 3 300 – 3 500 zł netto/m-c,

– Pracę w systemie 2 zmian,

– Stałą pracę,

– Zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę,

– Praca w zespole ludzi nastawionych na współpracę,

– Niezbędne narzędzia pracy,

– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

– Ubezpieczenie grupowe,

– Dofinansowana prywatna opieka medyczna.

Wymagania:

– Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

– Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu zero,

– Uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane),

– Umiejętność spawania – naprawianie drobnych ubytków w metalu,

– Dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej,

– Rzetelne wykonywanie powierzonych zadań,

– Chęci do pracy.

Zadania:

– Przygotowywanie materiału do produkcji,

– Znakowanie i pakowanie gotowych elementów,

– Obsługa szlifierki,

– Obróbka szlifierska elementów stalowych powstałych w procesie cięcia termicznego,

– Kontrola wymiarowa detali produkcyjnych.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV.