Specjalista ds. Jakości Operacyjnej – Duchnice k. Ożarowa Mazowieckiego

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie;
  • pracę w systemie I zmiany (8:00-16:00);
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • możliwość uczestniczenia w warsztatach mających na celu rozwój;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

NASZE WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność do uczestnictwa w wyjazdach służbowych;
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z Lean Management;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • dobra znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

ZADANIA:

  • optymalizację procesów na platformach dystrybucyjnych Firmy;
  • opracowywanie i wdrażanie standardów mających na celu bezszkodową dystrybucję przy minimalnych kosztach;
  • wdrażanie kultury LEAN w Dziale Dystrybucji Krajowej;
  • rozwiązywanie problemów operacyjnych związanych z procesami dystrybucyjnymi;
  • przygotowywanie raportów, analiz i zestawień w ramach prowadzonej aktywności.

Jeśli zainteresowała Cię oferta, aplikuj!