Specjalista ds. logistyki kontraktowej

Obowiązki:

  • Obsługa klientów logistycznych firmy, m.in.: administracja zleceń, przyjęcia i wydania towarów z magazynu – praca w systemie WMS.
  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów.
  • Monitorowanie przepływu dokumentacji magazynowo – transportowej.
  • Przygotowywanie raportów i statystyk.
  • Ścisła współpraca z magazynem tj. bieżąca kontrola i optymalizacja procesów magazynowych.
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale administracji magazynu lub dziale obsługi klienta operatora logistycznego.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (umożliwiająca kontakt z klientami).
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów klientami.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy.
  • Przyjazne i komfortowe środowisko pracy.
  • Kompleksowe szkolenia wdrażające do firmy i na dane stanowisko.
  • Pracowniczy Program Emerytalny.
  • Dodatkowe dni urlopu za staż pracy.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Interaktywną platformę do nauki języka angielskiego.
  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe.
  • Wczasy pod gruszą.
  • Świąteczne karty podarunkowe.