Specjalista ds. obrotu magazynowego

Opis stanowiska:

  • prowadzenie oraz rozliczanie magazynów
  • weryfikacja faktur towarowych
  • analiza i uzgadnianie stanów magazynowych
  • zlecanie płatności za faktury
  • wprowadzanie i uzgadnianie raportów
  • kontrola stanu zapasów
  • ścisła współpraca z działem logistyki i zakupów oraz z dostawcami/klientami

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość programy ERP – w szczególności Optima
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w branży automotive

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Firmę
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.