Specjalista ds. Obsługi Logistycznej

Obowiązki:

– prace biurowe;

– wyjaśnianie niezgodności powstałych przy rozliczeniu zwrotów;

– systemowe przyjmowanie dostaw;

– zarządzanie wysyłką towarów;

– przygotowywanie dokumentacji;

– wprowadzanie danych do systemu;

– kontakt z klientem.

Wymagania:

– mile widziana praca na podobnym stanowisku bądź znajomość ogólnych zasad procesów magazynowych;

– umiejętność obsługi komputera;

– znajomość pakietu Office, w tym minimum na poziomie podstawowym Excel;

– rzetelne wykonywanie swoich obowiązków;

– chęci do pracy.

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

– możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta po przepracowaniu kilku miesięcy;

– wynagrodzenie w wysokości 3500-4000 zł brutto na początek;

– pracę w systemie 3-zmianowym(6-14, 10-18, 14-22);

– system premiowy;

– kartę multisport.

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas swoje CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.