Specjalista ds. planowania produkcji

Opis stanowiska:

  • planowanie przebiegu procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży,
  • zapewnienie terminowej realizacji zleceń oraz efektywnego wykorzystania mocy produkcyjnych,
  • kontrola stanu zapasów,
  • tworzenie zestawień i analiz na potrzeby firmy,
  • ścisła współpraca z działem produkcji, logistyki i zakupów,
  • praca w systemie ERP,

Wymagania:

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w mowie i piśmie,
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive),

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy bezpośrednio przez firmę,
  • pracę w godz. 7:00-15:00,
  • wolne weekendy,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.