Sprzedawca w sklepie – branża elektroniczna

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą (pierwsza umowa zawierana jest na okres 3 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony).
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport.
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Opiekę Lidera w okresie adaptacji.
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).

Obowiązki:

  • Sprzedaż artykułów biurowych oraz elementów wyposażenia biura (urządzenia drukujące, sprzęt komputerowy);
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta;
  • Wprowadzanie nowych klientów do bazy CRM oraz bieżąca aktualizacja systemu;
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży;
  • Opieka oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami;
  • Raportowanie wyników pracy i realizacji planów sprzedażowych;

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku;
  • Posiadania zdolności sprzedażowych, szczególnie umiejętności prowadzenia rozmów handlowych telefonicznie oraz w bezpośrednim kontakcie z Klientem;
  • Znajomość branży sprzętu elektronicznego;
  • Zorientowanie na wysoką jakość obsługi klienta;
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność;
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office);