Technik utrzymania ruchu – Stabilne zatrudnienie – Płochocin

Zadania:

  • Utrzymanie płynności produkcji poprzez zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn i sprawne ich przezbrajanie do kolejnych czynności produkcyjnych
  • Serwisowanie maszyn i urządzeń
  • Ustawianie maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną produktu

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość mechaniki maszyn
  • Wiedza z zakresu podstaw automatyki, elektrotechniki, mechaniki maszyn (w tym pneumatyki)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Uczciwość, dokładność, sumienność
  • Zdolność podejmowania decyzji i umiejętność brania odpowiedzialności za swoją pracę
  • Orientacja na pracę zespołową

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w okresie wdrożeniowym +/- 6 mc-y: I i II zmiana od poniedziałku do piątku
  • Praca po pełnym wdrożeniu odbywa się głównie na III zmianie, czyli w godzinach nocnych (wolne weekendy)
  • Wynagrodzenie w trakcie 3 miesięcznego okresu próbnego 3500-4500 zł brutto/mc, po okresie wdrożeniowym i uzyskaniu samodzielności istnieje możliwość renegocjacji warunków do poziomu 6000 zł brutto.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV (warunek niezbędny).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.