Technik utrzymania ruchu

Opis stanowiska:

  • pomoc przy zapewnieniu ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • współpraca przy prowadzeniu okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ich należytego stanu technicznego
  • wsparcie instalacji, demontażu oraz naprawy maszyn i urządzeń
  • prowadzenie stosownej dokumentacji technicznej
  • udział w ocenie i usprawnianiu procesów technologicznych
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne

Wymagania:

  • posługiwanie się dokumentacją techniczną i pakietem MS Office
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dynamiczny sposób wykonywania zadań
  • samodzielność w podejmowaniu decyzje w zakresie swoich obowiązków
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Firmę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.