Technik utrzymania ruchu

Opis stanowiska:

  • pomoc przy zapewnieniu ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,
  • współpraca przy prowadzeniu okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ich należytego stanu technicznego,
  • wsparcie instalacji, demontażu oraz naprawy maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie stosownej dokumentacji technicznej,
  • udział w ocenie i usprawnianiu procesów technologicznych,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,

Wymagania:

  • posługiwanie się dokumentacją techniczną i pakietem MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dynamiczny sposób wykonywania zadań,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzje w zakresie swoich obowiązków,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy bezpośrednio przez firmę,
  • pracę w godz. 7:00-15:00,
  • wolne weekendy,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.